Moje konto Moje konto

NaturalneSuplementy24 – Partner Calivita International | O nas

Chcesz zadbać o swoje zdrowie stosując suplementacje ze względu na braki witamin i minerałów w kupowanym przez nas pożywieniu ?

Chciałbyś oczyścić organizm i wzmocnić go witaminami, minerałami i mikroelementami, by lepiej walczył z chorobami i infekcjami ?

Jesteś przepracowany, ciągle zmęczony, brak Ci kreatywności i chciałbyś to zmienić, wzmocnić organizm, by służył Ci sprawnie przez długie lata ?               

 jeżeli TAK -  trafiłeś na właściwy portal

SKLEP online z suplementami CaliVita

 

Na tym portalu będziesz mógł:

• Kupić w dobrej cenie sprawdzone (22 lata w Polsce)i jedne z najlepszych na rynku suplementów!

• Poszerzyć swoją wiedze o ciekawe materiały z zakresu suplementacji i zdrowego stylu życia

Przeczytać  historie i opinie naszych pacjentów, którzy korzystali z suplementów CaliVita i naszej wiedzy

• Otrzymać bezpłatnie mailowo lub telefonicznie konsultacje z zakresu medycyny żywienia i suplementacji w zdrowiu i chorobie

 

Przykłady osób, których dieta może wymagać suplementacji

 Chcemy, byś czuł sie bezpiecznie i komfortowo dokonujac u nas zakupów.Prezentujemy wiec poniżej stosowne informacje na nasz temat.

Bierzemy pełną odpowiedzialnośc za produkty, które Ci sprzedajemy. Gwaranujemy, że są właściwej jakości i do tego działają jak trzeba.

Dla tych, którzy chcieliby przed zakupem zasiegnąć fachowych informacji z zakresu suplementacji w zdrowiu i chorobie - dajemy takie telefoniczne i mailowe konsultacje za darmo.

Możesz dzwonić: 793 063 010 Bogusław, 730 970 880 Renata, mail: najlepszesuplementy24.pl@gmail.com

 

popiersie-renia-boguslaw72.jpg

Renata Zarzycka-Bienias wspomaganiem zdrowia poprzez dietę, suplementację i zioła, zajmuję się od 1986 roku. Ze względu na bardzo dobrą jakość produkowanych przez firmę CaliVita suplementów przy zachowaniu rozsądnej ceny wspólpracuję z nimi i korzystam z  suplementów CaliVita od 1998 roku.

Konsultuję różne problemy zdrowotne, ustalam dietę, bazując szczególnie na naturze człowieka. Często stosuję dietę i suplementację zgodną z grupa krwi. Ustalam najbardziej optymalne zestawy suplementów, w różnego rodzaju problemach u dzieci i dorosłych tak, aby odczyścic organizm, usunąc toksyny, odblokowac główne kanały wydalnicze, zregenerować go i wzmacniać układ obronny.


Bogusław Bienias 
jestem specjalistą medycyny żywienia. Ukończyłem studia medyczne w Krakowie. Nadal w ramach samokształcenia uczestniczę w sympozjach,zjazdach, kursach i konferencjach podnoszących moją wiedzę. Traktuję pacjenta, jako całość (medycyna cholistyczna) a nie zbiór poszczególnych organów.

Moim pacjentom polecam bardzo szerokie spektrum suplementów CaliVita. To produkty najwyższej jakości, w dobrej cenie i skuteczne w działaniu, pod warunkiem dobrania odpowiedniej dawki. Sam od lat z nich korzystam. Pierwszy raz signąłem po nie, gdy zmieniałem swoje życie i ze schorowanego trybika w korporacji, stawałem się szczęśliwym i zdrowy człowiekiem.

Przeczytaj historię mojej przemiany!

 

Na tym portalu proponujemy ciekawe rozwiązania polepszające Twoje zdrowie a więc i życie, zadowolenie i poziom szczęśliwości. Wiele z tych rozwiązań sprawdziło się w moim osobistym życiu.

 

 

Zarejestruj sie, by korzystać z dobrych cen i bezpłatnych konsultacji medycznych

 

 

 

Zadaj pytanie