Moje konto Moje konto

Nopalin,bóle krzyża i otyłość

Blisko 40 letni mężczyzna zgłosił się do mnie z powodu kolejnego zaostrzenia bólu okolicy lędźwiowo-krzyżowej, na które cierpiał od kilku lat. W badaniu neurologicznym i rentgenach kręgosłupa nie znalazłem odchyleń od normy. Stwierdziłem jednak sporą otyłość (wskaźnik masy ciała 33), a w związku z przewlekłymi bólami grzbietu, brakiem ruchu i skłonnością do depresji - zaburzenia trawienne, przewlekłe zaparcia.
Ponieważ mój pacjent próbował niemal wszystkiego, a leczenie objawów nie przynosiło żadnych efektów - po odbyciu "zasadniczej" rozmowy, otrzymał zalecenie kategorycznego obniżenia masy ciała, jako podstawowej przyczyny wszystkich swoich dolegliwości.

nopalin-wyproznienia.jpgPoradziłem mu, aby zażywał 3 x dziennie po 2 tabletki NOPALINU, pił duże ilości niegazowanych płynów i realizował swój własny, dobrany do aktualnych możliwości program ćwiczeń fizycznych.

Po 2 miesiącach wystąpiła redukcja masy ciała o 5 kg, regulacja procesów trawienia, polepszenie nastroju, a bóle grzbietu występowały już tylko przy dłuższym obciążeniu.
   
Dzięki zażywaniu Nopalinu nastąpiła także detoksykacja organizmu. Ogólna ilość toksyn w ustroju jest mierzona na kilogramy. Nic dziwnego, skoro nasza tkanka tłuszczowa, oprócz tłuszczu gromadzi również inne substancje, np. antybiotyki, sztuczne barwniki, konserwanty, czyli całą naszą niezbyt chlubną historię dietetyczną.

Po pierwszym etapie kuracji zaproponowałem mojemu pacjentowi wzmocnienie jego organizmu VITAL'em, odpowiednio dobranym do grupy krwi. Podczas ostatniej wizyty, po uzyskaniu 91 kg wagi, rozmawialiśmy już tylko o oczekiwanych przyjemnościach wynikających z odczuwalnego przypływu energii i sił witalnych. NOPALIN i bóle krzyża? - być może warto spróbować!

Jan Tabak
lekarz neurolog

Pytania i informacje w sprawie Nopalin proszę kierować pod nr tel 730970880 - Renata Zarzycka-Bienias

Zamówienia na produkt Nopalin tutaj >>

KORZYŚCI DLA CIEBIE:

Włókno roślinne NOPALIN'u m. in.:

nopalin-opuncja.png-  kontroluje ilość wydzielanego soku żołądkowego przeciwdziałając wrzodom,
- wiąże kwasy żółciowe zapobiegając chorobom układu sercowo-naczyniowego,
 - reguluje poziom glukozy i lipidów we krwi - jest toi ważne dla cukrzyków,
 - wspiera pracę wątroby wspierając tym samym codzienne oczyszczanie organizmu.
- hamuje apetyt i zwiększa uczucie sytości, przyczynia się do zwalczania zbędnych kilogramów,
- oczyszcza jelito grube, zmiękczając stolec, zwiększając jego masę i częstotliwość oddawania.

Nopalin to preparat o bardzo szerokim, niemal uniwersalnym działaniu, kojarzący się nieodparcie z panaceum na wszystkie choroby. Nie tylko pomaga zachować dobry stan zdrowia, ale pozwala powrócić do pełni sił i odzyskać zachwianą równowagę. Nasze, już ponad dwuletnie doświadczenia z Nopalinem (art. z 2002 roku) potwierdzają wyżej opisane obserwacje innych badaczy i konsumentów.

Prof. dr Valeria Szedlák-Vadocz (*)

(*) Prof.dr Valeria Szedlak-Vadocz
Przewodnicząca Zespołu Doradców Medycznych California Fitness

Podczas swojej trzydziestoletniej pracy zawodowej prof. Valeria Szedlak-Vadocz uzyskała stopień naukowy z biochemii lekarskiej (1978), z medycyny nuklearnej (1980)i z patofizjologii klinicznej (1986). Po zakończeniu własnych badań klinicznych i praktycznych w dziedzinie patologii układu moczowego, w 1986 r. uzyskała stopień doktora nauk medycznych.

Prof. Szedlak opublikowała 160 artykułów specjalistycznych oraz prac naukowych, jest również współautorką czterech specjalistycznych podręczników oraz monografii medycznych.

Kup Nopalin tutaj >>

Jeśli mieszkasz poza granicami Polski, Nopalin możesz zakupić tu >>