Moje konto Moje konto

NONI, życiodajny tlenek azotu i jego wpływ na organizm ludzki

Tlenek azotu (NO) a komórki nowotworowe i prawidłowe funkcjonowanie układu krążenia.

noni_picking_fruit.jpg“Tlenek azotu jest najważniejszą sygnalizującą cząsteczką w naszym organizmie. Jestem przekonany, że całkiem dosłownie jest to cząsteczka życia”
—Dr Abbas Qutab, MD, Ph

By zrozumieć, jak noni pracuje w organizmie, musimy skupić naszą dyskusję na kseroninie, tlenku azotu (NO), damnacanthal, skopoletynie i wielu innych składnikach, które zapewniają noni jej silne właściwości lecznicze. Dziś więcej informacji o tlenku azotu.

Tlenek azotu to gaz reaktywny naturalnie wytwarzany w naszym organizmie. Jest on najważniejszą cząsteczką sygnalizującą wpływającą na szereg funkcji fizjologicznych, takich jak krążenie, stany zapalne, szybkie przekazywanie impulsów nerwowych (cenna informacja w stwardnieniu rozsianym, chorobie Parkinsona czy neuralgiach) oraz uwolnienie tlenu z komórek. Tlenek azotu uwalniany jest w organizmie z białek oraz małych peptydów w jelicie cienkim, a wchłaniany wraz z innymi aminokwasami do systemu krążenia dostaje się do każdej komórki w organizmie. 

polinesian_noni.pngTlenek azotu jako związek chemiczny odkryty został, podobnie jak tlen, w 1770 roku przez Josepha Priestleya. Badania nad biochemią NO zaczęły się natomiast dopiero w 1977 roku, kiedy stwierdzono, że NO jest aktywnym metabolitem takich związków rozszerzających naczynia krwionośne jak nitrogliceryna i nitroprusydek sodu.

Prof. Tadeusz Maliński, "Życiodajny tlenek azotu" - specjalista chemii medycznej, szef centrum badań biomedycznych w Oakland University (USA), jako pierwszy w świecie dokonał pomiaru stężenia tlenku azotu w żywej komórce. Odkrycie funkcji tlenku azotu w organizmie jest jednym z najważniejszych odkryć we współczesnej historii nauki i medycyny. Waga tlenku azotu została podkreślona, kiedy w 1998 trzech farmakologów otrzymało Nagrodę Nobla w dziedzinie fizjologii lub medycyny za swoje badania nad tlenkiem azotu. 

Według badań naukowych tlenek azotu (NO) wpływa na szereg kluczowych procesów fizjologicznych zachodzących w organizmie człowieka. Do najważniejszych należą:

-    kontrola obiegu krwi,
-    poprawa wymiany wiadomości między komórkami nerwowymi,
-    regulacja działalności mózgu (wpływ m.in. na pamięć),
-    regulacja motoryki przewodu pokarmowego,
-    uczestnictwo w funkcjach układu oddechowego.

Ponadto, wykazuje duży wpływ na praca i funkcje układu sercowo-naczyniowego. Tlenek azotu poprawia krążenie rozszerzając arterie zwiększając ilość krwi, tlenu i składników odżywczych dostających się do mięśnia sercowego. Co więcej, pomaga zmniejszyć ryzyko tworzenia się skrzepów, uniemożliwiając płytkom krwi przyklejanie się do siebie lub do ścianek naczyń krwionośnych. Tlenek azotu znacząco poprawia krążenie krwi w organizmie. Pozwala mięśniom w ściankach naczyń krwionośnych rozluźnić się i obniżyć ciśnienie krwi na zasadzie regulacji tego ciśnienia do normy, a nie zaniżania go w organizmie. Przy połączeniu ze zdrową dietą oraz ćwiczeniami fizycznymi, sok z owocu noni ( Polinesian NONI) normalizuje ciśnienie krwi oraz funkcje sercowo-naczyniowe.

Wieści o zaletach owocu Noni - rośliny pochodzącej z Polinezji, obiegły cały świat. Noni stał się zdrowotnym fenomenem, który ma duży wpływ na poprawę zdrowia. Obok wielu zalet, skłanikom noni wspomagają w organizmie produkcję pewnego rodzaju tlenku azotu. Jest on doskonałym zamiennikiem farmaceutycznego tlenku azotu i wspomaga nasz układ krążenia a dzięki niemu wszystkie narządy w organizmie i tkanki.

Klup w promocji

noni-promocje-2butelki.jpg

 NONI dla osób akrtywnych

noni_owoc_caly.jpgJeśli jesteś sportowcem i chcesz, aby twój organizm odpoczął od chemicznych formuł tlenku azotu, zastąp go sokiem z liofilizowanego owocu NONI, który idealnie reguluje poziom tlenku azotu we krwi i nie uzależnia. Może też być alternatywą dla regeneracji po używaniu leków sterydowych i dla oczyszczania wątroby z tych leków.

U sportowców, dodatkowa suplementacja argininą jest niezbędna, gdy chcemy zwiększyć produkcję tlenku azotu. Dzięki zwiększonej produkcji NO, komórki mięśni gładkich naczyń krwionośnych rozkurczają się, następuje efekt wazodylatacji, a co za tym idzie zwiększa się przepływ krwi i natlenienie. Działanie wolumizerów komórkowych to przede wszystkim zwiększenie przekroju żył i tętnic wskutek rozkurczu mięśni gładkich naczyń krwionośnych, zwiększona ilość i objętość krwi zwiększa jej natlenienie. Pozwala to u sportowców na większą wytrzymałość. Taką kurację, stosuje się przy długotrwałym wysiłku - podajemy sok NONI liofilizowany ( na rynku polskim to wyłącznie Polinesian NONI) jak również L-argininę w postaci Arginina Plusu oraz chelatowane formy cynku (niezbędne w budowie tkanki mięśniowej) w postaci Chelated Zinc.

Funkcje tlenku azotu NO:

  -  rozluźnia i poszerza naczynia krwionośne,
  -  kontroluje obieg krwi,
  -  wpływa na pracę i funkcje układ sercowo-naczyniowego.

Powiedz NIE impotencji!

Kolejna korzyść związana z piciem soku NONI, to poprawienie funkcji seksualnych.

noni_owoc_eksp_2.jpgW leczeniu dysfunkcji erekcji, przepisywane są często Leki farmaceutyczne W postaci syntetycznej. Szkoda zatruwać swoją wątrobę i cały organizm. Dobrze jest rozumieć to i wiedzieć, że tlenek azotu, znacząco poprawia krążenie rozszerzając arteria, co prowadzi do zwiększonego przepływu krwi, a zatem poprawia ukrwienie różnych narządów.

Wiele dysfunkcji seksualnych u kobiet i mężczyzn, jest przyczynowo powiązanych z nieprawidłowościami funkcji krążenia, spowodowanymi obniżoną produkcją tlenku azotu w organizmie.

Najnowsze wyniki badań donoszą, iż tlenek azotu odgrywa również bardzo ważną rolę W ZAPOBIEGANIU I LECZENIU CHORÓB NOWOTWOROWYCH (RAKA) oraz chorób układu nerwowego (m.in. Sclerosis Multiplex, choroba Parkinsona). O tym dość obszerny materiał znajduje się w książce: NONI. POLINEZYJSKI SEKRET ZDROWIA

Oto wiele korzyści jakie przynosi pisie soku Polinesian NONI:

• Lepsze przyswajanie składników odżywczych
• Zwiększony przepływ krwi w narządach
• Wyższy poziom energii
• Zdrowe serce
• Wspieranie systemu odpornościowego
• Lepsze zdrowie seksualne
• Zrównoważony poziom cukru we krwi
• Pomaga w walce z chorobą nowotworową i zapobieganiu jej.


Polinesian NONI, jej składniki pokarmowe oraz umiejętność stymulowania produkcji tlenku azotu w organizmie sprawia, że wytwarzany przez komórki NO, poprawia moc oraz jakość struktury tkankowo-mięśniowej poprzez zaopatrzenie mięśni w kompleksowy zestaw tlenowo- pokarmowy, czyli:

 -   przenoszenie tlenu
 -   przenoszenie substancji odżywczych, mikroelementów i witamin wchłoniętych w jelicie.
 -   przenoszenie hormonów i i innych substancji,
 -   poprzez skuteczniejsze usuwanie produktów końcowych przemiany materii (odprowadzanie substancji szkodliwych).

noni_wzrost_owocow.jpgWarto wspomnieć, że mamy różne rodzaje mięśni - gładkie i prążkowane - m.in. te w naczyniach krwionośnych, jelitach czy gałce ocznej i te w bicepsach. Zatem cały organizm powinien odczuć korzyść po zastosowaniu soku z owocu NONI.

Zamówienia nawet do 30% taniej z rejestracją klubową - należy wypełnić wszystkie dane w tym datę urodzenia lub Pesel. Dostępny jest sok liofilzowany i pasteryzowany - Kup tutaj >>

Sprawdź czy są aktualnie PROMOCJE NA SOK POLINESIAN NONI tutaj >>

 

Kliknij i wybierz sok NONI >>

 

Promocja w dniach 8 do 15 maja 2018 lub do wyczerpania zapasów

noni-promocje-2butelki.jpg