Otrzymuj bieżące wiadomości.

Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Dodatkowo otrzymasz e-booka wartości 39 zł o żywieniu GRATIS!! Nie czekaj zapisz się już dziś.

nie teraz nie, dziękuję
Moje konto Moje konto

Zestawy suplementów diety CaliVita

Preparaty na wzmocnienie libido,siłę i odporność na stres

 

Szczególnie uwagę na nie powinny zwrócić osoby prowadzące siedzący tryb życia, pracownicy korporacji pracujący ciągle pod presją, zestresowani i niedożywieni. Tak, niedożywieni, gdyż na ogół  zamawiane z dowozem jedzenie ma zerową wartość biologiczną. Jest wysoko przetworzone, pozbawione witamin, minerałów. Po prostu martwe.

Można niestety być otyłym a przy tym permanentnie niedożywionym.

Poprawa płodności - mężczyźni

Poprawa płodności - mężczyźni - plodnosc_mezczyzn.jpg

W ciągu ostatnich 30 lat jakość spermy zmniejszyła się o 75 proc. I wciąż spada, co ma ogromny wpływ na problemy z płodnością. Większość Polaków codziennie robi rzeczy, które szkodzą ich nasieniu, ale najczęściej nie ma o tym pojęcia. Dobra wiadomość? Tym kłopotom można zapobiec.

 

Max libido for woman

Max libido for woman - libido-max-for-women.jpg

Nie ma nic tak frustrującego dla kobiety, jak bardzo niski popęd seksualny. To przygnębiające dla ciebie i wpływa na twoje relacje z partnerem. To także wkrada się w twoje całe życie, zaczynasz mieć niską samoocenę i tracisz pewność siebie. 

Corpo-Life - Niezbędnik

Corpo-Life - Niezbędnik  - jak_osiagnac_work-fife_balance_w_korpo.jpg

Przygotowaliśmy dla Ciebie gotowe zestawy suplementów, które wspomogą twoje zdrowie fizyczne i psychiczne oraz pomogą maksymalnie ale bez szkody dla zdrowia wykorzytywać swoje możliwości i zdolności.

Zestawy składają sie z kilku różnych suplementów. Można wybrać pojedyncze z nich. Wskazane jest jednak wybranie całego zestawu. Dzieki temu działanie  suplementów zostanie wzmocnione dzieki efektowi synergii.

Corpo-Life - Anty stress

Corpo-Life - Anty stress - anti_stress_relax.jpg

 Pracując w korporacji trzeba umiejętnie radzić sobie ze stresem. Stare rosyjskie przysłowie mówi, że co nas nie zabije, to nas wzmocni.

Antystresowo i na wzmocnienie wybraliśmy dla Was najlepszy do tego zestaw suplementów. Zachcamy, zobacz, poczuj,sprawdź jak działają. Satysfakcja gwarantowana. :-)