Moje konto Moje konto

Konsultacje z zakresu medycyny żywienia za darmo!

boguslaw-renia1s.jpg

Wspólnie z żoną, Renatą Zarzycką-Bienias mamy merytoryczne przygotowanie i długoletnie doświadczenie w skutecznym stosowaniu suplementacji. Chętnie podzielimy się naszą wiedzą:

 • nauczymy Cię stosować suplementy, byś uzupełnił organizm o składniki, których bardzo często nie ma już w naszym pożywieniu
 • pokażemy Ci jak bez Red Bula i innych "dopalaczy" być efektywnym, wydajnym, mieć błyskotliwy umysł i sporą doz energii
 • podpowiemy na bazie naszej wiedzy i doświadczenia jak skutecznie oczyścić, wzmocnić i uregulować swój organizm, by jego siły obronne działały właściwie
 • doradzimy, co robić, by maksymalnie skutecznie chronić swój organizm przed nawrotami choroby
 • przeprowadzimy bezpłatnie telefoniczne lub osobiste konsultacje

 

Wiele lat temu sam byłem młodym, ale zchorowanym człowiekiem pracującym w korporacji. Cudem uniknąłem zawału. Ten moment zmienił moje życie. Ukończyłem studia medyczne, poprawiłem spektakularnie swoje zdrowie bez farmaceutyków a teraz pomagam innym. Mogę pomóc także i Tobie. Przeczytaj moją historie!

 

W zakładce „Pomogło innym” znajdą Państwo szereg historii pacjentów, którzy powrócili do zdrowia, gdy oczyścili swój organizm i uzupełnili niedobory witamin i minerałów.

  

Zachcamy do wstąpienia do Klubu zdrowia CaliVita. Zapisując się do klubu Zdrowia CaliVita otrzymujesz:

 • dostęp do skutecznych i bardzo dobrych jakościowo suplementów diety,
 • możliwość zakupu wszystkich produktów po cenach znacznie niższych (nawet -33%) niż rynkowe
 • konsultacje z zakresu medycyny żywienia i skutecznego stosowania suplementów diety
 • możliwość udziału w konferencjach dotyczących zdrowia i skutecznego korzystania ogromnych mozliwości, jakie daje medycyna żywienia

Medycyna żywienia w przeciwieństwie do farmakoterapii pozwala na uruchomienie w organiźmie właściwych reakcji obronnych. Odpowiednio odżywiony i wzmocniony, doskonale radzi sobie z wyzwaniami dnia codziennego. Ma większą odporność, lepszą sprawność fizyczną i umysłową. Jest bardziej kreatywny. Gdy mimo wszystko zdarzy Ci się zachorować, bardziej efektywnie a czasami wręcz spektakularnie poradzi sobie z każdą chorobą. 

 Zapisz się do klubu zdrowia CaliVita

 

Dlaczego farmakoterapia nie leczy chorób przewlekłych i chorób z autoagresji?

Żadna z chorób przewlekłych jak np. cukrzyca, miażdżyca, dna moczanowa ani żadna z chorób z autoagresji jak SM, łuszczyca itp. nie jest spowodowana brakiem jakiegokolwiek lekarstwa, lub jakiejkolwiek substancji chemicznej będącej farmaceutykiem.

Podanie więc choremu farmaceutyku, nie spowodujemy cofnięcia się choroby. Leki chemiczne działają tylko objawowo. Łagodzą skutki naszej choroby a my leczeni jesteśmy paliatywnie. To znaczy, że mamy żyć jak najdłużej z naszą postępującą chorobą przy zachowaniu maksymalnego komfortu życia. Farmaceutyki uszkadzają także na ogół inne części naszego ciała i upośledzają jego funkcje.

 

 

 Doradztwo - stosowanie suplementów i oczyszczanie organizmu

 

Czy to możliwe, by wyleczyć się z chorób przewlekłych i chorób z autoagresji?

Ogrom badań przeprowadzonych w wielu krajach potwierdza, że tak jest. Konieczne są jednak do tego dwie rzeczy:

 • pacjent powinien gruntownie oczyścić swój organizm a następnie
 • dostarczyć mu odpowiednich składników w pożywieniu, a gdy deficyty są duże, w formie suplementów diety.

Oczyszczony, wzmocniony organizm, w którym są wszystkie potrzebne witaminy i minerały, sam doskonale radzi sobie z  chorobami.

By powrót do zdrowia był trwały, pacjent musi zmienić swój niezdrowy styl życia i na bieżąco, dostarczać organizmowi potrzebnych witamin i minerałów, jedząc surowe lub nisko przetworzone warzywa i owoce.

Wskazana jest także wspomagająca suplementacja, gdyż nasze pożywienie rośnie na coraz uboższych w składniki mineralne glebach i zawiera dużo mniej potrzebnych nam witamin i minerałów niż to było 20-30 lat temu, a przy tym gleby te, często są nasączone pestycydami i metalami ciężkimi.

 

Bogusław Bienias

Specjalista medycyny żywienia i profilaktycznej