Moje konto Moje konto

Zestaw na stres

506.00
381.00
Dodaj do ulubionych Negocjuj cenę

Na stanie: 10 Na wyczerpaniu

Czas dostępności: Dostępny w przeciągu 24h

Opis produktu Zestaw na stres

Zestaw antystresowy

Zestaw, który złagodzi odczuwanie przez nas stresu. Pozwoli działać precyzyjniej, wydajniej. Doskonale wspomoże nas w pracy, szczególnie tej mocno stresującej. Stosowanie tego zestawu pomoże uchronić nasze zdrowie psychiczne, by trudności życia codziennego nie przyczyniły się do rozwoju nerwic i depresji.

 

Stress Management  - zawiera komplet uzupełniających się witamin z grupy B, które są odpowiedzialne za właściwe funkcjonowanie naszego układu nerwowego oraz magnez, cholinę, inozytol i naturalną witaminę C

Rhodiolin -  tonizuje system nerwowy i dodaje energii życiowej, ma wpływ na odporność immunologiczną. Reguluje napięcie nerwowe, doprowadza do równowagi  poprzez wyciszenie, silnie mobilizuje organizm do działania. 

Polinesian Noni  - sok z owocu noni z nany od ponad 2 tys. lat. Reguluje ciśnienie, wspiera układ nerwowego i układ krążenia. Wpływa na kontrolę podziału komórek. Zawarta w nim  kseronina i prokseronina mają ogromny wpływ na procesy regeneracyjne i rekonwalescencyjne. Przyspieszają powrót do zdrowia po przebytej chorobie. 

 

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: