Moje konto Moje konto

Naturalna pasta do zębów z aloesu - Organicare ( bez fluoru i mentolu)

37.00
28.00
Dodaj do ulubionych Negocjuj cenę

Na stanie: 29 Mało

Czas dostępności: Dostępny w przeciągu 24h

Producent: CaliVita International

Opis produktu Naturalna pasta do zębów z aloesu - Organicare ( bez fluoru i mentolu)

Pasta do zebów z aloesem, eukaliptusem i z dzikim ślazem - BEZ FLUORU I MENTOLU!

Stosując codziennie kosmetyki zastanawiasz się, ile jednocześnie sztucznych substancji sobie aplikujesz? A przecież cudowne, lecznicze działanie roślin nie jest Ci obce… Powróć z nami do korzeni! Wykorzystaj naturalną moc, innowacyjnych kosmetyków OrganiCare CaliVita®. Produkty te to wynik najnowszych, wieloletnich badań naukowych, które zostały stworzone, by w pełni zaspokoić indywidualne potrzeby kobiet, mężczyzn, a także dzieci. Odkryj siłę i moc działania naturalnych kosmetyków, pochodzących z ekologicznych upraw, w eleganckich opakowaniach, wolnych od wszelkich zanieczyszczeń sztucznymi chemikaliami czy spalinami.


ORGANICARE ALOEVERA TOOTHPASTE zawiera m.inn: 

  • sok z liści aloesu, 
  • ekstrakt z kwiatów i liści ślazu dzikiego, 
  • olejek z eukaliptusa

 

Bez fluoru i mentolu, idealna dla dzieci i wskazana dla dorosłych
Dla kompleksowej ochrony zębów i dziąseł.
Skutecznie odświeża oddech, czyści zęby, zapobiega powstawaniu próchnicy oraz wzmacnia dziąsła, niwelując krwawienia i stany zapalne.


Cenne BIO składniki aktywne i certyfikat ICEA

Roślinne składniki aktywne zawarte w produktach OrganiCare CaliVita® pochodzą ze ściśle kontrolowanych ekologicznych upraw. Naturalny surowiec, dzięki ręcznemu zbiorowi, jest staranie selekcjonowany. Do produkcji wykorzystywane są jedynie te części rośliny, które spełniają rygorystyczne standardy i wymogi jakości, w najefektywniejszy sposób dbając o zdrowie zębów i dziąseł. Czystość i jakość produktów potwierdzona certyfikatem ICEA

Jak zapewniamy najwyższą jakość surowców?

Ekstrakcja cennych składników aktywnych odbywa się precyzyjnie określoną metodą, w ściśle kontrolowanych warunkach. Każdy liść aloesu w przeciągu 2 godzin po ręcznym zbiorze jest dokładnie myty, ręcznie cięty, by uzyskać jak najlepszej jakości żel.

Tajemnicą skuteczności działania OrganiCare jest umiejętne łączenie w ściśle określonej proporcji i kolejności składników aktywnych roślin o jak najlepszych właściwościach, a następnie wspólne ich dojrzewanie przez około 2-3 tygodnie. Produkcja odbywa się w tradycyjny sposób, w niskiej temperaturze, bez udziału metod chemicznych, by zachować jak największą skuteczność cennych  składników aktywnych. Dzięki czemu ich niezwykłe właściwości zachowane w 100%, a oferowany produkt jest gwarantem najwyższej jakości!

Rygorystyczna metoda produkcji wymaga szczególnej uwagi i ogromnego nakładu pracy ręcznej, ale tylko w ten sposób, możemy otrzymać wyjątkowo skuteczny i nieskazitelnie czysty produkt końcowy. Każdy etap produkcji odbywa się pod ścisłym nadzorem, czystość i jakość produktów potwierdzona jest certyfikatem jednostki certyfikującej ICEA.


 

 

Przeczytaj o dodatkowych korzyściach, jakie dają Ci zakupy w naszym sklepie >>> 


  

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje

 

 

Masz pytania?

:
:
:
:

Opinie

Ocena:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
:

Osoby, które kupiły produkt Naturalna pasta do zębów z aloesu - Organicare ( bez fluoru i mentolu) kupiły także