Bądź na bieżąco,

zapisz się na newsletter

nie teraz nie, dziękuję
Moje konto Moje konto

Konsultacje - Medycyna żywienia

boguslaw-renia1s.jpgWspólnie z żoną, Renatą Zarzycką-Bienias mamy odpowiednią wiedzę i doświadczenie z zakresu skutecznego stosowania  suplementacji. Chętnie udzielimy Państwu pomocy w drodze do zdrowia:

-  przeprowadzimy bezpłatnie telefoniczne lub osobiste konsultacje podpowiemy na bazie naszej wiedzy i doświadczenia jak skutecznie oczyścić, wzmocnić i

- uregulować swój organizm, by jego siły obronne działały właściwie

- doradzimy, co robić, by maksymalnie skutecznie chronić swój organizm przed nawrotami choroby.

Wiele lat temu sam byłem młodym, ale zchorowanym człowiekiem pracującym w korporacji. Cudem uniknąłem zawału. Ten moment zmienił moje życie. Przeczytaj moją historie tutaj. >>>

 

W zakładce „Pomogło innym” znajdą Państwo szereg historii pacjentów, którzy powrócili do zdrowia, gdy oczyścili swój organizm i uzupełnili niedobory witamin i minerałów.

  

Zachcamy do wstąpienia do Klubu zdrowia CaliVita. Zapisując się do klubu Zdrowia CaliVita otrzymujesz:

  • dostęp do skutecznych i bardzo dobrych jakościowo suplementów diety,
  • możliwość zakupu wszystkich produktów po cenach znacznie niższych (nawet -33%) niż rynkowe
  • konsultacje z zakresu medycyny żywienia i skutecznego stosowania suplementów diety
  • możliwość udziału w konferencjach dotyczących zdrowia i skutecznego korzystania ogromnych mozliwości, jakie daje medycyna żywienia

Medycyna żywienia w przeciwieństwie do farmakoterapii pozwala na uruchomienie w organiźmie właściwych reakcji obronnych. Odpowiednio odżywiony i wzmocniony organizm doskonale radzi sobie z chorbami, sprawnie eliminuje komórki rakowe, opiera się bakteriom i wirusom. 

 

Jeżeli chcesz się zapisać do Klubu zdrowia CaliVita, kliknij tutaj >>>>

 

Dlaczego farmakoterapia nie leczy chorób przewlekłych i chorób z autoagresji?

Żadna z chorób przewlekłych jak np. cukrzyca, miażdżyca, dna moczanowa ani żadna z chorób z autoagresji jak SM, łuszczyca itp. nie jest spowodowana brakiem jakiegokolwiek lekarstwa, lub jakiejkolwiek substancji chemicznej będącej farmaceutykiem.

Podanie więc choremu farmaceutyku, nie spowodujemy cofnięcia się choroby. Leki chemiczne działają tylko objawowo. Łagodzą skutki naszej choroby a my leczeni jesteśmy paliatywnie. To znaczy, że mamy żyć jak najdłużej z naszą postępującą chorobą przy zachowaniu maksymalnego komfortu życia. Farmaceutyki uszkadzają także na ogół inne części naszego ciała i upośledzają jego funkcje.

 

Czy to możliwe, by wyleczyć się z chorób przewlekłych i chorób z autoagresji?

Ogrom badań przeprowadzonych w wielu krajach potwierdza, że tak jest. Konieczne są jednak do tego dwie rzeczy:

  • pacjent powinien gruntownie oczyścić swój organizm a następnie
  • dostarczyć mu odpowiednich składników w pożywieniu, a gdy deficyty są duże, w formie suplementów diety.

Oczyszczony, wzmocniony organizm, w którym są wszystkie potrzebne witaminy i minerały, sam doskonale radzi sobie z  chorobami.

By powrót do zdrowia był trwały, pacjent musi zmienić swój niezdrowy styl życia i na bieżąco, dostarczać organizmowi potrzebnych witamin i minerałów, jedząc surowe lub nisko przetworzone warzywa i owoce.

Wskazana jest także wspomagająca suplementacja, gdyż nasze pożywienie rośnie na coraz uboższych w składniki mineralne glebach i zawiera dużo mniej potrzebnych nam witamin i minerałów niż to było 20-30 lat temu, a przy tym gleby te, często są nasączone pestycydami i metalami ciężkimi.

 

Bogusław Bienias

Specjalista medycyny żywienia i profilaktycznej