Bądź na bieżąco,

zapisz się na newsletter

nie teraz nie, dziękuję
Moje konto Moje konto

Bee Power - Mleczko pszczele - moc życia!

52.00
39.00
Dodaj do ulubionych

Na stanie: 3 Na wyczerpaniu

Czas dostępności: Dostępny w przeciągu 24h

Numer katalogowy: FL0042

Wymiar: 50 kapsułek - masa netto: 27,5 g

Producent: CaliVita International

Bee Power - Mleczko pszczele - moc życia! na stronie producenta

Opis produktu Bee Power - Mleczko pszczele - moc życia!

Mleczko pszczele to substancja, którą pszczoły - robotnice karmią larwy oraz swoją królową, a ta składa jaja. Królowa pszczół jest w stanie złożyć 1000-1500 jaj dziennie, a jej długość życia jest równie imponująca. Może to własnie dzięki bogatemu w aminokwasy, enzymy, witaminy i minerały, wspaniałemu pszczelemu mleczku, królowa może żyć nawet 3-4 lata! Natomist robotnice, w zależności od pory roku, żyją tylko 4-6 tygodni, a trutnie maksymalnie do 5 tygodni.
Mleczko pszczele to wydzielina gruczołów gardzielowych robotnic o bardzo złożonym składzie. To doskonałe uzupełnienie diety. Z pewnościa jest to jeden z powodów, dlaczego mleczko pszczele cieszy się tak ogromną popularnością w wielu krajach na całym świecie. Preparat Bee Power uzupełnia dietę w cenne mleczko pszczele zawierające standaryzowaną ilość kwasów HDA. Kwas trans-10- hydroksy-2-decenowy (10 HDA)  odpowiada za syntezę kolagenu, a więc powoduje spłycenie zmarszczek i zapobiega ich powstawaniu. Mleczko pszczele zawiera również fitoestrogen, który poprawia sprężystość skóry. Dodatkowo mleczko działa wzmacniająco, usuwa zmęczenie oraz poprawia koncentrację. Jest ulubionym suplementem uczącej się młodzieży, kierowców oraz osób, które muszą pracować do późnych godzin nocnych, bądź muszą regularnie wstawać wcześnie rano.

Jeśli wierzysz w naturalne rozwiązania, wyciąg z mleczka pszczelego jest właśnie dla Ciebie. To koncentrat substancji odżywczych, który sprawia, że królowa może przeżyć 3-4 lata, podczas gdy zwykłe robotnice tylko 4-6 tygodni. Spożywanie wyciągu z mleczka pszczelego jest bardzo korzystne dla człowieka.

Komu szczególnie polecamy?

 • Osobom poszukującym naturalnego wzmocnienia organizmu.
 • Osobom chcącym uzupełnić codzienną dietę w cenne mleczko pszczele.

Czy wiesz, że...mleczko pszczele uważane jest za naturalny afrodyzjak?

 

PB 85
PH 36.00
Kod FL0042
Dawkowanie: 1-3 kapsułki dziennie pół godziny przed posiłkiem
Min. dzienny koszt dawki: 1 zł
Max. ilość dziennych dawek w op. 50

Dodatkowe informacje

Parametry techniczne

Substancje aktywne:

50 mg   Mleczko pszczele (6% HDA) (ekwiwalent 150 mg mleczka świeżego)

Składniki:

mąka ryżowa, kapsułka żelatynowa (żelatyna, woda), koncentrat mleczka pszczelego.

Wytworzono w zakładzie przetwarzającym jaja, ryby, skorupiaki, mleko, orzeszki ziemne, orzechy, soję, nasiona sezamu, dwutlenek siarki i siarczyny, zboża zawierające gluten, łubin, mięczaki, seler, gorczycę - istnieje możliwa obecność tych składników w produkcie.


Gwarancja

8 powodów, dla których warto sięgnąć po produkty CaliVita®:

 • Bazując już na 25. letnich doświadczeniach naszych wybitnych specjalistów, oferujemy innowacyjne produkty spełniające najwyższe standardy jakości.
 • Surowce naturalne stanowią podstawę w procesie tworzenia nowoczesnych formuł suplementów diety CaliVita®.
 • Oprócz wykorzystywania najnowszych wyników badań naukowych przy opracowywaniu innowacyjnych składów, bazujemy również na wielowiekowej tradycji medycyny ludowej potwierdzającej m.in. skuteczność składników roślinnych stosowanych w naszych preparatach.
 • Zwracamy szczególną uwagę, by zawsze, gdy tylko to możliwe, stosować formy składników aktywnych o jak najlepszej przyswajalności oraz, by poszczególne składniki wywierały synergiczny efekt (wzajemnie wzmacniające działanie) na organizm.
 • Gwarantujemy 100% jakość naszych produktów.
 • Znakomita większość naszych produktów jest wytwarzana w USA, zgodnie z najwyższymi standardami stosowanymi w przemyśle farmaceutycznym.
 • Produkcja podlega rygorystycznej kontroli jakości zgodnie z wymaganiami GMP (Dobrej Praktyki Produkcyjnej). Wszystkie surowce i produkty są wolne od GMO, zanieczyszczeń, metali ciężkich, jak również spełniają odpowiednie wymogi mikrobiologiczne.
 • Produkty posiadają Certyfikaty FDA (Amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków), spełniają wymogi określone w przepisach Unii Europejskiej, jak również posiadająpozytywne odpowiedzi na powiadomienia Głównego Inspektora Sanitarnego (GIS).

Uwagi o produkcie

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu.Nie używaj produktu, jeśli brakuje zewnętrznej folii zabezpieczającej lub jest ona uszkodzona.

Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na składniki preparatu. Osoby uczulone na pyłki i produkty pszczele.

Ostrzeżenie: Osoby ze skłonnościami do uczuleń, przyjmujące preparaty lecznicze, mające problemy zdrowotne, kobiety w ciąży i karmiące piersią przed zastosowaniem preparatu powinny skonsultować się z lekarzem. W przypadku wystąpienia reakcji alergicznej natychmiast należy odstawić produkt.

Warunki przechowywania: produkt należy przechowywać zamknięty, w suchym i chłodnym miejscu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Producent: CaliVita® International, Berlin, Connecticut 06037, USA.
Importer: CaliProducts Kft., Aranykéz u 6.VI. 58, 1052 Budapeszt, Węgry.
Dystrybutor: POLFIT Sp. z o.o, ul. Warszawska 547, 05-083 Wojcieszyn

Opinie

 • Świetny produkt na anginę u dzieci. Warto go rozsypać z kapsułki, rozpuścić w letniej wodzie i płukać gardło kilka razy dziennie, obok stosowania klasycznie czyli połykania. Działa też ochronnie na śluzówkę przy wrzodach - tez trzeba rozsypac z kapsułki i wymieszać z wodą.

  Ocena: 5

  Katarzyna Modlińska, 2017-09-19 23:21

Ocena: